HAKKIMIZDA

Şirketimiz ÇEÇEN TURİZM 2000 yılında Sn. Tahsin Çeçen önderliğinde kurulmuştur. Antalya bölgesinde ve çevresinde turizm taşımacılığı işlerinin önde gelen kuruluşlarındandır.

       

        ÇEÇEN TURİZM  hiçbir zaman ilkelerinden ödün vermeden, akılcı yönetimi, seçkin, genç dinamik kadrosu ve modern donanımlı araç filosuyla kendini kanıtlamıştır. Her geçen yıl kendini geliştirip teknolojiye ve insana verdiği önemle hizmetteki kalite farkını saptamıştır.

        Başarılarımızın altında yatan en büyük güç; doğru gözlemler yapmayı ve pratik çözümler üreterek genç, dinamik personeliyle her zaman bir üstü hedeflemiştir.

Firmamız, taşımacılık gereksinimlerini karşılayabilmek, en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

        Bugün sektörde 22 yılını geride bırakmış olan firmamız yeniliklere açık, gelişmelerin en yakın takipçisidir. Şirketimiz turizm bakanlığı ve ulaştırma bakanlığı tarafından verilen turizm taşımacılık yapabilme yetkisini içeren D2 Yetki Belgesine sahiptir. Merkezi Antalya‘da olan firmamız eğitimli, güvenli ve haberleşme ağı ile donatılmış personeliyle 24 saat servis hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız işlerde taşımış olduğumuz yolcularımızın aklında güven duygusunu canlandırmak ve tüm taşıma hizmetlerimizin de kaliteden ödün vermeden seyahatte güvenin ilk adresi olma ilkesini benimsemiştir.

Yollar geliştikçe, seyahat etme isteğiniz arttıkça, evinize ve iş yerinize huzurlu bir şekilde ulaşmak istediğiniz sürece biz buradayız…

MİSYONUMUZ

        Çeçen Turizm  yolcu taşımacılığında güven, huzur, konfor, zaman misyonlarını kendi adına eşdeğer kılmaya çalışmaktadır. Ve bu misyonda yolcu taşımacılığında Antalya‘nın sözde değil özde güvenini kazanmış ve kazanmaya kendisine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

        Antalya‘da yolcu taşımacılığında sektördeki firmaların örnek alacağı hizmet anlayışı ve kalite ile konforun birleştiği, zamanla güvenin bağdaştığı hizmet anlayışı ile sektöründe liderliğini devam ettirmektedir. Antalya‘da tercih edilen ve referans olarak gösterilen bir kuruluş olmaktadır.

DEĞERLERİMİZ
  • Sürekli öğrenen, gelişen bir organizasyonuz.
  • Çevik ve yalın bir organizasyonuz, hızlı karar alırız.
  • İşimizi tutku ile yaparız, ekip olarak birlikte çalışmaktan keyif alırız.
  • Müşteri odaklıyız.
  • Şeffafız.
  • En önemli sermayemiz insan kaynağımız.
  • Üstün iş ahlakı ve  dürüstlük ile çalışırız.
  • Ürün ve Hizmet kalitesi vazgeçilmez değerlerimizdir.
Bize yazabilirsiniz. Çevrimiçiyiz.