Antalya Merkez Transfer

Antalya Merkez Transfer

Antalya Havalimanı Antalya Merkez Transfer

Antalya Havalimanından Antalya merkezde bulunan Lara Transfer, Konyaaltı Transfer, Kaleiçi Transfer, Kundu Transfer gibi bölgelere transfer hizmetimiz vardır. Bu hizmetimizden yararlanmak için ana sayfadaki REZERVASYON FORMU’nu doldurabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Lara Transfer, Konyaaltı Transfer, Kaleiçi Transfer, Kundu Transfer bölgelerinde bulunan tüm oteller için ana sayfada bulunan rezervasyon formunu kullanarak , her türlü konfora sahip olan araçlarımızla transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara ÇEÇEN TURİZM güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

        ÇEÇEN TURİZM bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.

 

VIP SERVİS

Daha prestijli vip ağırlamalarınız için;

  • Özel sürücüsü ve son model araçlarımızla hizmet ÇEÇEN TURİZM‘de
  • Yurtiçi ve yurt dışından gelen misafirlerinizin
  • Havaalanı transferleri
  • Şehir turları iş görüşmeleri ve toplantılarınızda
  • Size özel yemek programlarınızda

Son model bakımlı lüks modern araçlarımız ve lisan bilen sürücüler eşliğinde hizmetinize sunulmuştur.

 

Sizler için en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Tags:, , , ,
Bize yazabilirsiniz. Çevrimiçiyiz.